Vakit Kaybetmeden Hayalinizdeki Hedefe Odaklanın

31 Ağu
Yeterki İsteyin

Yeterki İsteyin

*  Sponsorlu bir yüzme yarışmasına katılın ve arkadaşlarınızla kazana­cağınıza dair iddiaya girin. Vazgeçmek çok utanç verici olacaktır.

*  Göğüs kanseri yararına yapılan 5 kilometrelik koşuya veya yarı ma­ratona yazılın. Kilimanjaro dağına tırmanmaya veya tüm Güney sahil şeridini yürümeye ne dersiniz? Şaka yaptığımı mı sanıyorsunuz? Sinir yapmayın. Spor yapın.

* Bir gönüllü tatili yapın. Artık elinizde bir kitapla havuz başında uzanmak yok. Yerine Avustralya’da kangurularla güreşebilirsiniz, Saravvak’ta orangutanları iyileştirebilirsiniz, Hebrides Adaları’nda yu­nusları sayabilirsiniz. Hepsi enerjik bir eğlence kaynağı ve kendinizi melek gibi hissettirecek.

*Bir şey inşa edin. Bir yelkenli, tuğla ve taştan tahıl ambarı, bir ağaç ev, çocuklara bir yatak, bir kitaplık.. Ardından haklı olarak gururla­nabileceğiniz kalıcı bir şey ortaya çıkarın. Ikea mobilyası oluşturma­ya kalkmayın; kalıcı değildir ve sizi korkunç bir varoluşsal pişmanlığa sürükler.

*Yetersiz olduğunuz bir dalda yarışmaya katılın. Break dans veya kung-fu belki de. Yeni yıldan önce siyah kuşağı edinmeyi hedefleyin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: