Hareketli Seks Nasıl Yapılır?

21 Ağu
Hareketli Seks Yaparak Zayıflayın

Hareketli Seks Yaparak Zayıflayın

*Partnerinizi sevmeden önce kendinizi sevin. Siz muhteşemsiniz. Ger çekten. Bunu duşta kendinize mırıldanın. Aynaya bakarak söyleyin. Ve şunu bilin ki kalça ölçülerinden utanan bir kadın ancak bir fani­la kadar erotik olabilir. Çoğu erkek tüm lütuflar için minnettardır, sa dece ufak olanlar için değil.

*Bisikletinizle haşır neşir olun. Hani şu koridorda duran bisikletten bahsediyorum. Egzersiz bisikleti üzerinde yirmi dakika kadınların cin­sel tepkilerini arttırabiliyor. Özel olarak bisiklet sürmek cinsel işlevin düğüm noktası olan dolaşımı hızlandırıyor.

* Sizi tahrik etmesi için yiyeceklere yönelmeyin. Onun yerine şu im­zasız düşünce üzerinde durun: “Benim hayatımda yiyecekler seksin yerini aldı; şimdi ise kendi pantolonuma bile giremiyorum/’ Bu size ders olsun.

*Ama düzgün beslenin. Uzun bir kış gecesinde biraz eğlendirici de olsa, genel olarak afrodizyaklar işe yaramaz. Cambridge beslenme uzmanı Dr Toni Steer’a göre, “İstiridyeler suda ölüdür: belli bir besi­nin cinsel işlevi veya libidoyu arttırdığını gösteren hiçbir bilimsel ka­nıtla karşılaşmadık.” Peh. Libidonuzu bir derece arttırmak için yapa­cağınız en iyi şey dengeli beslenmektir. Biliyorum, sizi bir anda seks bombası haline getirmeyecektir. Bir teselli verecek olursam bazı gı­dalar gerçekten östrojen hormonunun doğal üretimini destekliyor. Bu, narı, rezeneyi, soya sütünü ve Bölüm On’dakilerin çoğunu içe­riyor. Kuşkonmaz ve avokado seks hormonu uyarıcısı olarak bili­nen E vitamini açısından zenginken, sarmısaktaki allicin maddesi de seks esnasındaki kan akışını arttıracaktır (Yiyin Allah aşkına, sürme­yin). Bunu gerçekten sıklaştırmak istiyorsanız, üç katlı parçacıklı don­durmadan vazgeçin (yatakta berbat bir leke bırakıyor) ve seksi, bir kâsede sunun. Şöyle:

1 adet ince doğranmış rezene soğanı
1 adet soyulup suyu sıkılmış portakal
1 adet nar. Gömülü kırmızı çekirdekleri oldukça çekici.
Renk vermek ve atıştırmak için bir avuç küçük nane yaprağı
Kıtırdatmak için doğranmış badem (aromasmm tahrik ettiği söyleni­yor)

Louis Roederer Cristal (isteğe bağlı) şampanya ile süsleyebilirsiniz

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: