Daha Hareketli Seks Yapın

16 Ağu
Hareketli Seks

Hareketli Seks

Muhtemelen herkesin öyle yaptığını sanıyorsunuz. Her zaman. Ke- ith Moon gibi bangır bangır. Yarın yokmuş gibi orgazm olarak. Seks de diğer insan eylemleri gibi B Odası Sendromuna -yan evde çılgın bir parti döndüğü ve sizin adınızın davetliler listesinde olmadığı his- si- kurban gidiyor. Bu, hayalci medya sohbetleri ve yaratıcı seks oyun cakları satmak isteyen düzmece “araştırmalar” tarafından teşvik edi­len bir safsata tabii ki. Ama umutsuzluğa kapılmayın. Son rakamlar ortalama Britanya toplumunun ayda birkaç kez seks yaptığını göste­riyor.

Gerçek şu ki, eğer bu işi daha sık yapsaydık, kesinlikle daha form­da ve iyi olurduk. Bunun ötesinde seks iyi bir kurtuluş olarak bilini­yor. Mahremiyeti doğuran ve uykusuzluğa karşı savaşan oksitosin hormonunu salgılıyor. Öz saygıyı geliştiriyor, stresle savaşıyor ve has­talıklara karşı bağışıklık kazandırıyor. Doğal antikor immünoglobu- lin A’ya bağlı olarak soğuk algınlığı ve diğer enfeksiyonlara karşı vü­cudu koruyor (yeterince müstehcen değil farkındayım ama ilginç). Yarım saatlik bir macera yaklaşık 150-200 kalori harcatıyor ve bu da golf oynarken yakılan kalorinin ve alınan keyfin iki katı demek olu­yor. Eğer “İtalyan avizesi pozisyonu” uygularsanız, saat başı 912 ka­loriye kadar yakacaksınız. Mamma mia!

Görünen o ki bu işte alınan keyiften çok daha fazlası var: seks dür­tünüzü dinlerseniz daha iyi gözükeceksiniz. Daha iyi gözükürseniz daha çok isteyeceksiniz. Gördünüz mü? Bu büyük bir aşk çemberi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: